2017 Sonbahar – Kış Makyaj Önerileri

Her yıl olduğu üzere, 2017 yılıyla birliktede moda ve makyaj gibi konularda yeni akımlar şimdiden gelmeye başlamış durumda. Özellikle de sadece bir kaç ay sonra içerisinde yer alacağınız 2017 yılı sonbahar-kış ayı için çok ciddi makyaj akımları başlamakta. Hangi renkler kullanılmalı? Nasıl yöntemler tercih edilmeli? Bir çoğunu sizler için bir araya getirdik.

2017 Kış Makyajı Önerileri

Önceliğiniz soluk renkler olmalı. Fakat burada çok ince bir çizgi sunmuş moda uzmanları… Eğer koyu tonlarda ağırlık verdiğiniz bir kıyafet seçiminiz varsa, soluk tonlar… Eğer açık tonlarda daha dikkat çeken ve cırtlar renkler ağırlıkta ise giyimde, bu sefer makyajda koyu tonlar tercih edilmeli. Yani, diğer yıllarda olduğu gibi; sıradan ve net bilgiler sunulmamakta. Daha çok ince olarak düşünülmüş ve bu doğrultuda değişkenlik gösteren bir makyaj akımı mevcut. Yani, 2017 yılında tek düze ve sabit olmak yerine, uyum sağlamak daha çok tercih edilecek gibi duruyor.

Gözler gelecek yıl biraz daha geri plâna atılıyor gibi. 2017 sonbahar makyaj önerileri genelde göz harici bir yapıya sahip. Rimelin geri plânda kaldığı, yüz bölgesinin özellikle dudak ve yanakların belirgin edilerek, gözün doğal haliyle bırakıldığı bir öneri ağır mevcut.

Bu önerileri ve genel akımları şimdiden yorumlayacak olursak; makyaja çok ciddi bir yüklenme yok. Kıyafet ve ortam dahilinde, soluk ya da koyu mantığında makyaj yapabilir, göze ise biraz daha az ağırlık vererek onu arka planda tutabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın