Bisiklet ve Rafting Sporu

Bisiklet

Yürüyüşün yanı sıra bisiklet sürmek de sizi oldukça büyük bir keyfin içerisine sokacaktır. Bisiklet sürmek için tek yapmanız gereken dengeyi kurmak ve pedal çevirmek. Birçok kişi genelde bisiklet sürmenin çok fazla zor olduğunu düşünmektedir. Ancak hiç de öyle bir durum yoktur. Bisiklet sürerken dengede kalabilmek için pedal çevirmeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra yapmanız gereken başka bir işlem bulunmamaktadır.

Bisiklet sürerek Antalya’nın eşsiz noktalarına çıkabilir, birçok tarihi mekanı ziyaret edebilir ve deniz kenarında manzaraya bakarak turlar atabilirsiniz. Bisiklet sürerken tek olmamak sizi çok daha fazla memnun edecek olan işlemlerin başında gelmektedir. Grup halinde bisiklet sürmek sizi oldukça keyifli bir yaşam stiline kavuşturacaktır.

Rafting

Bir başka doğa sporu olan rafting, debisi yüksek ve akış hızı ortalamanın üzerinde olan nehir ve ırmaklarda yapılan ekstrem bir spor olmaktadır. Oldukça basit bir bot üzerinde yapılan bu spor takım halinde yapılmakta ve yaklaşık olarak 6 ile 8 kişi arasında oluşan takımlar ile birlikte yapılabilmektedir. Oldukça hızlı ve azgın bir şekilde akan nehre karşı takımınızla mücadele ederek rafting yapmak mümkün olmaktadır. Sizlerde doğa sporlarını seviyor, suda olmaktan korkmuyorsanız rafting yaparak stres atabilir, başarılı bir şekilde de adrenalin yaşayabilirsiniz.

Sizlerde yukarıda paylaşmış olduğumuz doğa sporlarıyla yakından ilgilenebilir, doğanın ve denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Doğanın ve denizin tadını çıkarabilmek için yapmanız gereken tek işlem hangi sporu yapacağınıza karar vermek olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın