Evde davetiye katlayarak nasıl para kazanılır?

Ev hanımları artık evlerinde yaptıkları çeşitli ek işlerle aile bütçelerine ciddi katkıda bulunuyor hatta bazen hanenin bütün parasal yükünü de çekiyor. Özellikle ev hanımlarının son günlerde revaçta bir iş kolu olarak gördükleri evde davetiye katlama işi artık gelir getirici bir konuma gelmiş durumda. Düğün, nişan, sünnet, özel gün, doğum günü gibi etkinliklerin duyurulmasında son derece önemli bir konumda olan davetiyeler, ev hanımlarına da ek gelir olarak geri dönüyor.

Birçok etkinlik için ihtiyaç duyulan davetiyeleri aşağıdaki etkinlikler için kullanıyoruz:

 • Düğün
 • Nişan
 • Sünnet
 • Konferans
 • Gezi
 • Konser
 • Açılış
 • Seminer
 • Kokteyl
 • Parti

Evde davetiye katlayarak nasıl para kazanılır?

 Yukarıdaki alanlarda yer alan etkinlikleri davetlilere duyurmak için çok sayıda davetiye tasarımı da mevcut fakat burada önemli olan konu “Davetiye katlayarak nasıl para kazanırım?” sorusuna cevap vermektir.

Davetiyelerin tasarımını hazırlayıp baskıya gönderdikten sonra davetiye firmaları küçük işler için evden çalışacak insanlara ihtiyaç duyarlar. Davetiyelerin katlanması, boncuk ya da kurdele gibi küçük ayrıntılarla zenginleştirilmesi işi firmaların aşırı zamanını alacağından bu işi evlere ek iş vererek ve özellikle ev hanımlarına yaptırmaktadırlar.

evde-davetiye-katlayarak-para-kazanmak

Evde davetiye katlama işi zor mu?

Bu soruya kesin ve net cevap verebiliriz: Hayır zor değil, aksine oldukça kolay ve herkes yapabilir. Ayrıca sizi yormaz ve yapmanız gereken diğer işleri de engellemez. Boş zamanlarınızda bile kısa zamanda çok fazla davetiye hazırlayabilirsiniz. Bir süre sonra bu işe alıştığınızda daha hızlı olacaksınız ve kısa zamanda daha fazla davetiye katlayabildiğinizi göreceksiniz.

 

Evlere davetiye katlama işi veren firmalara nasıl ulaşırım?

Bu soruya net olarak cevap verebilmek zor ancak evlere davetiye işi veren firmaların bizim sitemize ve birçok siteye girerek personel aradıklarını biliyoruz. Eğer siz de davetiye katlayarak para kazanmak istiyorsanız yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Böylece firmalar size ulaşacaklardır.

Ayrıca çevrenizde bulunan matbaalara ve davetiyecilere kendiniz giderek kendinizi tanıtın ve iş verip vermediklerini öğrenin. Önce internet vasıtasıyla ya da gezerek çevrenizdeki matbaa ve davetiyecileri bulun. Onları bir deftere not edin. Sonra kendi zamanınıza göre günde 2-3 dükkana uğrayarak konuşun. Gittiğinizde telefon numaranızı bırakın ve böyle bir iş olursa aramalarını rica edin. Ayrıca düğün fotoğrafçılarına da mutlaka sorun. Onların çevreleri geniştir ve size yardımcı olacaklardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde davetiye katlayarak nasıl para kazanılır? (2 Yorum)

 1. 26 yasinda 1 cocuk annesi ve ev hanimiyim.umraniyede ikamet etmekteyim evde yapabileceğim is aramaktayim elim oldukca yatkindir ve ince detaylara onem veririm.donus yaparsaniz sevinirim.iyi gunler

 2. İstanbul Güngörende oturuyorum. Evleneceğim için acil ek gelire ihtiyacım var. Geri dönüşlerinizi bekliyorum. Günde çok sayıda paket yaparak destek sağlamak istiyorum. İyi çalışmalar…