Evde, Kadınlar için Yapılabilecek 3 Harika Ek İş!

Kadınlar, özellikle ev hanımı konumundaysa genelde günlük misafirlikler ve ev meşgaleleri dışında kendilerine bir “uğraş” edinmek isterler ve bunun ev ekonomisine de katkı sağlaması, kesinlikle tadından yenmeyecek bir durum oluşturur. Ancak, bu tür işler ufak bir araştırma akabinde ya ertelenir ya da yapılmaz zira oldukça zor olduğu düşünülebilir. Sakın ertelemeyin, bu fikriniz alie bütçenize ciddi katkılar sağlayabilir. Bugün, kadınlar için ev içerisinde yapılabilecek, kolay ek işleri sizlere sunacak ve bunları yapabilmeniz için belli yolları sizlerle paylaşacağız. 

 

El İşi ile Evden Para Kazanmak

elişi ile para kazanmak
elişi ile para kazanmak

El işi yapmayı sever misiniz? Bu örgü olabilir, dantel olabilir, kış için atkı, bere ve benzeri her şey olabilir aslında. Zira; günümüzde el işi olan hemen her şey değerli kılınabiliyor internette. Sizin de böyle hobileriniz varsa, kısa süre içerisinde el işi yaparak evden rahatça para kazanabilir, bir ek gelir oluşturabilirsiniz. Örneğin, kış yaklaşırken birkaç atkı ve bere takımı örüp, web sitelerinde satışa çıkarmanız oldukça karlı bir iş olabilir. Bunları satabileceğiniz N11, Sahibinden, LetGogibi e-ticaret sistemleri mevcut. Ayrıca Facebook ve Instagram’da da satış yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun dışında, kadınlara özel portallarda da bu el işleri rahatlıkla satılabilir.

Yazı Yazarak Para Kazanmak

yazi-yazarak-para-kazanmak

Yazı yazarak para kazanmak, aslında bilgisayar başında yapılabilecek ve dolayısıyla evde otururken para kazanabileceğiniz bir diğer iş. İçerik Bulutu ve benzeri içerik üretimi sitelerine, kaleminize ve anlatım tarzınıza güveniyorsanız kaydolmamanız için hiçbir sebep yok. Türkiye’nin en büyük içerik üretim sitesinde, muhakkak freelance çalışarak cüzi miktarlarda da olsa para kazanabilir ve ev ekonomisine bir ev hanımı olarak katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca yazıyı yazarak hangi sitelerde satışa sunabileceğiniz konusunda sorularınız varsa bize yorumla bildirebilirsiniz. Yazınızı beğenirsek biz bile satın alabiliriz. 

Kozmetik Ürünleri Satarak Para Kazanmak

kozmetik-urunler-satarak-para-kazanmak

Kadınların evden para kazanabilmesi için bir diğer seçenek de belli markaların kozmetik ürünlerini satıp komisyon almak olabilir. Pek çok büyük firma bu tür komisyonculuk mottosu ile çalışıyor ve çevreniz genişse; sık sık evinize misafir alan bir ev hanımı iseniz bu kozmetik firmaları ile anlaşmalar yaparak inanılmaz paralar kazanabilir, ev ekonomisine kolaylıkla destek olabilirsiniz. Zira, bu işten büyük paralar kazanan pek çok ev hanımının mevcut olduğu Türkiye şartlarında biliniyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evde, Kadınlar için Yapılabilecek 3 Harika Ek İş! (1 Yorum)

  1. Merhaba, peşin ürün alımı yapmadan herhangi bir ücret ödemeden sadece ürün(dermakozmetik şampuanlar, bakım kremleri,antiage kremler vb) siparişi alarak %50 oranında kar ederek ek gelir elde etmek isteyen ve konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler mail adresimden bana ulaşabilir siniz
    ramazankasim@gmail.com