Kiralık Aşk 23. Bölüm Fragmanı

Star TV’de Cuma akşamları fırtınalar estiren dizi Kiralık Aşk’ın merakla beklenen 23. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda görüldüğü üzere Ömer, Defne’nin o gizli sırrını öğrenecek.

Türk dizi severler tarafından çok beğenilen ve tüm gruplarda reytinglerin lideri olan aynı zamanda da sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasında lider olan Kiralık Aşk‘ta yer alan oyuncular şunlar:

  • Barış Arduç
  • Salih Bademci
  • Elçin Sangu
  • Sinem Öztürk
  • Levent Ülgen
  • Nergis Kumbasar

Kiralık Aşk Dizisi‘nin 22. Bölümü’nde reytingler yine memnun edecek düzeydeydi. Totalde % 8.37 reyting ve % 21,34 izlenme payı alan dizi A/B Grubunda ise % 9, 36 reyting ve % 23,19 izlenme payı ile liderlik koltuğuna oturdu.

Sosyal medyada en çok konuşulan dizi Kiralık Aşk

kiralık aşkDün gece #yandım hashtagini kullanan dizi Twitter’de ülke gündemine girişini ilk sıradan gerçekleştirdi. Aynı zamanda gece boyunca da sosyal medyada en çok sözü edilen dizi oldu.

Kiralık Aşk’ta 22. Bölüm’de ne oldu?

Her Cuma 20.00’da Star TV’ de yayınlanan Kiralık Aşk‘ın dün akşam yayınlanan 22. Bölümü’nde Ömer ile Defne‘nin romantik anları vardı. Evlenmeye karar veren çiftin her şeyin yolunda gideceğine dair inançları tam ama bakalım zaman neler gösterecek. Deniz‘in Defne‘ye ne gibi bir teklifi olacak, bu teklif karşısında Defne’nin tavrı ne olacak, Ömer nasıl bir tepki verecek… Sude, biraz da şansının yardımıyla Helen‘i bulup harekete geçiyor. Defne ise evlenme teklifi karşısında cevabını sunuyor…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın