Kiralık Aşk 54. Bölüm: Defne ve Ömer Karşılaşıyor!

Her bölümde ayrı bir heyecan ve sıra dışı bir gelişme ile izleyenlerinin karşısına çıkan Kiralık Aşk dizisi, yeni bölüme büyük bir heyecanla başlamış durumda. Defne, uzun süredir kendisini işe verip; Ömer’den uzaklaşmasına rağmen ilk defa bu kadar heyecanlı bir karşılaşma yaşıyor. Çünkü Ömer bir anda karşısında bitiyor.

Kiralık Aşk 54. Bölüm İzleyenler Şaşkın!

Evet, yanlış duymadınız. Dizinin ilk bölümünde elektrikler gidiyor. Üst katta Ömer, her şeyden habersiz şirket kurarken; alt katta Defne çalışıyor. Elektrikler gidince, alt kata inen Ömer şartellere doğru gidiyor. O esnada şartelleri yeniden yapmakla uğraşan Defne bir anda Ömer’in kucağına düşüyor ve her şey bu andan sonra başlıyor. Artık Defne bir anda çarpılmış oluyor. Ömer’i görmesi, hem aşk anlamında hem de iş anlamında onu çok daha farklı bir noktaya çekmek üzere. Ömer’in ve bir yandan da Koriş’in arasında ki komik diyaloglar da diziyi her anlamda daha eğlenceli bir hale çekmek üzere.

Ömer bir yandan mutlu, diğer yandan işi yeniden oturtmak için büyük bir çaba gösterecek gibi. Haliyle hem iş çekişmeleri, hem de Ömer’in Defne’yi yeniden elde etme konusunda vereceği çaba ile bundan sonraki bölümler daha heyecanlı geçecek gibi. Bizler de biliyormusunuz.net ekibi olarak sizlere ilerleyen bölümler de Defne ve Ömer arasında yaşanabilecek tüm gelişmeleri sunuyor olacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın