Kırgın Çiçekler 52. Bölüm Fragmanıyla Ağlattı!

Her bölümü ayrı bir heyecan ve macera ile devam eden, en son 19 Eylül tarihinde Kırgın Çiçekler 51. Bölüm izleyenleri gerçek anlamda etkileyen yapım, şimdi ise yeni fragmanı ile olayların daha farklı bir boyuta geldiğinin ipuçlarını sevenlerine gösteriyor. Özellikle de Meral ile ilgili sahneleri, bir çok takipçinin ağlamasına neden oluyor.

Kırgın Çiçekler 52. Bölüm Fragman İzle

Dizinin yeni bölüm fragmanı, Meral’e olan özlemle başlıyor. Onun yatağının başında, özlem dolu cümlelerin kurulması yeni bölümde de konuların genelde Meral çerçevesinde devam edeceğini gösteriyor. Tabii asıl bomba bu değil. Nazan, yeni bölümde çok büyük bir gerçeğin öğrenildiğini fark ediyor. Çocuklarının öz evlatları olmadığı, evlatlık olduğu gerçeği ima ile kendisine söyleniyor. Bu durum Nazan‘ı ciddi bir heyecan ve korku ile doldururken, çocukları içinde artık farklı bir sürecin başlayacağını bizlere gösteriyor. Bu süreç, başta Nazan ve çocukları olmak üzere, tüm dizide daha farklı bir noktaya gelinmesine neden olacak gibi. Senaryonun her bölümde şaşırtması ve sırların bir bir ortaya çıkması, izleyenler açısından büyük beğeni topluyor.

Nazan, yıllardır sakladığı gerçeğin sadece bir sır olarak tek bir kişi tarafından öğrenildiğini ve bunu düzeltmesi gerektiğini düşünürken; oğlu tarafından sorulan “siz beni evlatlık mı aldınız?” Sorusu ile artık düğümlerin ister istemez çözüleceğini anlıyor. Bakalım 52. bölümde Nazan ne gibi adımlar atacak ve bu konuda çocuklarını kaybetmeden bir çözüm bulabilecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın