Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
Biliyormusunuz.net
E-Mail: admin@biliyormusunuz.net

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Kenan Kesmez

Mehmet Ali

REKLAM REZERVASYON / Advertising Reservation
admin@biliyormusunuz.net

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
admin@biliyormusunuz.net

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
Natro – Çizgi Telekomünikasyon A.Ş.
Gülbahar Mah, Elif Sok. No:4 Şişli – İstanbul

ADRES/ Address
Ümraniye/İstanbul
E-Mail: admin@biliyormusunuz.net

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – Biliyormusunuz.net‘de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Biliyormusunuz.net’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Biliyormusunuz.net sorumlu tutulamaz.
Biliyormusunuz.net Google Web Yöneticisi Yönergelerine göre içerik üretmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 Biliyormusunuz.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Biliyormusunuz.net’e aittir. Biliyormusunuz.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Biliyormusunuz.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Biliyormusunuz.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Biliyormusunuz.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Biliyormusunuz.net. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on Biliyormusunuz.net are opened on a new page. Biliyormusunuz.net does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.